Ginčai dėl pirkimo ar pardavimo sutarties

Padėsime ginče su skolininku susigrąžinant skolą už parduotas prekes ir kituose ginčuose, kilusiuose iš pirkimo – pardavimo sutarčių:

Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas padėti Jums ar Jūsų įmonei išieškoti skolą iš skolininko už parduotas prekes.

Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas ir konsultacijas kituose ginčuose, iškilusiuose pirkimo – pardavimo teisiniuose santykiuose: daiktų kokybė, reikalavimai daiktui,  daiktų kaina, kainos sumokėjimas, daiktų perdavimas, atsitiktinio žuvimo ar sugedimo rizika, nekokybiška prekė, netinkamos kokybės daiktą nusipirkusio pirkėjo teisės, daiktų kokybės garantijos terminas, daiktų tinkamumo naudoti terminas, terminai reikalavimams dėl parduotų daiktų trūkumų pareikšti, sutarties nutraukimas.

Ginče su skolininku:

Teiksime teisines konsultacijas (patarimus teisės klausimais).

Bandysime rasti taikų ginčo sprendimo būdą.

Surinksime įrodymus ir pateiksime teismui teisinę reikšmę turinčius dokumentus.

Atstovausime visame teisminiame procese.

Norint išieškoti skolą iš skolininko už perduotas prekes, apginti savo teises gavus nekokybišką prekę ar kituose ginčuose pirkimo – pardavimo teisiniuose santykiuose, svarbu turėti šiuos dokumentus:

  • pirkimo – pardavimo sutartį (jei pirkimo – pardavimo sutartis buvo sudaryta raštu),
  • prekių perdavimą patvirtinančius įrodymus,
  • sąskaitą už parduotas prekes,
  • susirašinėjimą su skolininku.

Domina skolų išieškojimas už parduotas prekes? Norite išieškoti skolą iš skolininko už parduotas prekes? Reikalinga teisininko konsultacija kitais pirkimo-pardavimo klausimais? Nupirkta prekė yra nekokybiška? Teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos dėl pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo, vykdymo, netinkamo vykdymo ar kiti teisiniai veiksmai? Susisiekime! Kokybiškos teisinės paslaugos.

Spausdami "siųsti" patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politiką.

Kontaktai

Telefonas: +370 640 24 199
El. paštas: info@navickaited.lt
Adresas: Tilto g. 1 / T. Vrublevskio g. 2, Vilnius