Ginčai dėl pervežimo paslaugų

Pagal krovinio vežimo sutartį vežėjas įsipareigoja siuntėjo jam perduotą krovinį nugabenti į paskirties punktą ir išduoti turinčiam teisę gauti krovinį asmeniui (gavėjui), o siuntėjas (gavėjas) įsipareigoja už krovinio vežimą sumokėti nustatytą užmokestį. Paprastai krovinio vežimo sutarties šalys yra krovinio faktinis siuntėjas ir vežėjas.

Dažniausiai pasitaikantys ginčai transporto srityje:

 1. Skolininkas neatsiskaito ar nepilnai atsiskaito už vežimo paslaugas.
 2. Vežėjas prarado ar sugadino krovinį.

Padėsime susigrąžinti skolą už vežimo paslaugas iš skolininko ar apginti savo teises dėl sugadinto ar prarasto krovinio:

 1. Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas padėti Jums ar Jūsų įmonei išieškoti skolą iš skolininko už suteiktas transporto paslaugas.
 2. Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas ir konsultacijas kituose ginčuose, kilusiuose transporto ar ekspedijavimo teisiniuose santykiuose: krovinio vežimo sutartis, keleivio vežimo sutartis, vežimo užmokestis, atsakomybė už vežimo sutarties pažeidimą, vežėjo atsakomybė už krovinio ar bagažo neišsaugojimą, pretenzijos vežėjui, vežimų organizavimo sutartys, vežėjo atsakomybė už keleivio gyvybės atėmimą ar sveikatos sužalojimą, ekspeditoriaus atsakomybė, trečiojo asmens pasitelkimas prievolei įvykdyti, vienašalis sutarties nutraukimas.

Ginče su skolininku:

 1. Teiksime teisines konsultacijas.
 2. Bandysime rasti taikų ginčo sprendimo būdą.
 3. Surinksime įrodymus ir pateiksime teismui ar kitai kompetentingai ginčą institucijai procesinius dokumentus.
 4. Atstovausime visame teisminiame procese.

Norint išieškoti skolą iš skolininko už transporto paslaugas ar išspręsti kitokio pobūdžio iškilusį ginčą transporto ar ekspedijavimo srityje, svarbu surinkti ir išsaugoti šiuos dokumentus:

 • sutartį,
 • CMR,
 • sąskaitą už suteiktas paslaugas,
 • susirašinėjimą su skolininku.

Skolų išieškojimas, kai skolininkas yra nemokus

Reikalinga teisininko konsultacija transporto ginčuose ar skolų išieškojimo klausimais? Norite išieškoti skolą iš skolininko už transporto paslaugas? Sugadintas ar prarastas krovinys? Teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos dėl vežimo sutarties sudarymo, vykdymo, netinkamo vykdymo ar kiti teisiniai veiksmai? Susisiekime! Kokybiškos teisinės paslaugos.