Ginčai dėl pervežimo paslaugų

Padėsime ginče su skolininku susigrąžinant skolą už parduotas prekes ir kituose ginčuose, kilusiuose iš pirkimo – pardavimo sutarčių:

Pagal krovinio vežimo sutartį vežėjas įsipareigoja siuntėjo jam perduotą krovinį nugabenti į paskirties punktą ir išduoti turinčiam teisę gauti krovinį asmeniui (gavėjui), o siuntėjas (gavėjas) įsipareigoja už krovinio vežimą sumokėti nustatytą užmokestį. Paprastai krovinio vežimo sutarties šalys yra krovinio faktinis siuntėjas ir vežėjas.

Dažniausiai pasitaikantys ginčai transporto srityje:

  1. Skolininkas neatsiskaito ar nepilnai atsiskaito už vežimo paslaugas.
  2. Vežėjas prarado ar sugadino krovinį.

Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas padėti Jums ar Jūsų įmonei išieškoti skolą iš skolininko už suteiktas transporto paslaugas.

Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas ir konsultacijas kituose ginčuose, kilusiuose transporto ar ekspedijavimo teisiniuose santykiuose: krovinio vežimo sutartis, keleivio vežimo sutartis, vežimo užmokestis, atsakomybė už vežimo sutarties pažeidimą, vežėjo atsakomybė už krovinio ar bagažo neišsaugojimą, pretenzijos vežėjui, vežimų organizavimo sutartys, vežėjo atsakomybė už keleivio gyvybės atėmimą ar sveikatos sužalojimą, ekspeditoriaus atsakomybė, trečiojo asmens pasitelkimas prievolei įvykdyti, vienašalis sutarties nutraukimas.

Ginče su skolininku:

Teiksime teisines konsultacijas (patarimus teisės klausimais).

Bandysime rasti taikų ginčo sprendimo būdą.

Surinksime įrodymus ir pateiksime teismui teisinę reikšmę turinčius dokumentus.

Atstovausime visame teisminiame procese.

Norint išieškoti skolą iš skolininko už perduotas prekes, apginti savo teises gavus nekokybišką prekę ar kituose ginčuose pirkimo – pardavimo teisiniuose santykiuose, svarbu turėti šiuos dokumentus:

  • pirkimo – pardavimo sutartį (jei pirkimo – pardavimo sutartis buvo sudaryta raštu),
  • prekių perdavimą patvirtinančius įrodymus,
  • sąskaitą už parduotas prekes,
  • susirašinėjimą su skolininku.

Norint išieškoti skolą iš skolininko už transporto paslaugas ar išspręsti kitokio pobūdžio iškilusį ginčą transporto ar ekspedijavimo srityje, svarbu surinkti ir išsaugoti šiuos dokumentus:

  • sutartį,
  • CMR,
  • sąskaitą už suteiktas paslaugas,
  • susirašinėjimą su skolininku.

Reikalinga teisininko konsultacija transporto ginčuose ar skolų išieškojimo klausimais? Norite išieškoti skolą iš skolininko už transporto paslaugas? Sugadintas ar prarastas krovinys? Teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos dėl vežimo sutarties sudarymo, vykdymo, netinkamo vykdymo ar kiti teisiniai veiksmai? Susisiekime! Kokybiškos teisinės paslaugos.

Spausdami "siųsti" patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politiką.

Kontaktai

Telefonas: +370 640 24 199
El. paštas: info@navickaited.lt
Adresas: Tilto g. 1 / T. Vrublevskio g. 2, Vilnius