Daiktų neatitikimas kokybės reikalavimams

Laikoma, kad yra daiktų neatitikimas kokybės reikalavimams, jeigu:

  • Daiktai neturi tų savybių, kurių pirkėjas galėjo protingai tikėtis. Tokiomis laikomos savybės, kurios būtinos daiktui, kad jį būtų galima naudoti pagal įprastinę ar specialią paskirtį.
  • Perduotų daiktų kiekis, dydis ar svoris neatitinka sutarties sąlygų arba perduotas kitos rūšies, negu numatyta sutartyje, daiktas.
  • Kai perkamam daiktui suteikiama sutartinė garantija, pardavėjas atsako už daiktų trūkumus, jeigu neįrodo, kad šie atsirado po daiktų perdavimo pirkėjui dėl to, kad pirkėjas pažeidė daikto naudojimo ar saugojimo taisykles, arba dėl trečiųjų asmenų kaltės ar nenugalimos jėgos.

Svarbu, kad pardavėjas neatsako už prekių trūkumus, jeigu įrodo, kad sutarties sudarymo metu pirkėjas žinojo arba negalėjo nežinoti apie daiktų neatitikimą sutarties ar įprastiems reikalavimams.

Domina skolų išieškojimas už parduotas prekes? Norite išieškoti skolą iš skolininko už parduotas prekes? Reikalinga teisininko konsultacija kitais pirkimo-pardavimo klausimais? Nupirkta prekė yra nekokybiška? Teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos dėl pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo, vykdymo, netinkamo vykdymo ar kiti teisiniai veiksmai? Susisiekime! Kokybiškos teisinės paslaugos.

Spausdami "siųsti" patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politiką.

Kontaktai

Telefonas: +370 640 24 199
El. paštas: info@navickaited.lt
Adresas: Tilto g. 1 / T. Vrublevskio g. 2, Vilnius