Ginčai dėl nuomos

Padėsime susigrąžinti skolą už suteiktas paslaugas iš skolininko ar apginti savo teises dėl sugadinto ar neperduoto turto

Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas padėti Jums ar Jūsų įmonei išieškoti nuomos mokesčio skolą iš nuomininko.

Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas ir konsultacijas kituose ginčuose, kilusiuose nuomos teisiniuose santykiuose – dėl išnuomoto turto trūkumų, turto sugadinimo, turto neperdavimo, iškeldinimo iš išnuomoto turto, nuomotojo ir nuomininko atsakomybės už išnuomoto daikto trūkumus, subnuomos, tinkamo nuomotojo ir nuomininko pareigų vykdymo, pareigos atlikti kapitalinį ir paprastąjį remontą vykdymo, nuomos sutarties pasibaigimo ir nutraukimo.

Ginče su skolininku:

Teiksime teisines konsultacijas (patarimus teisės klausimais).

Bandysime rasti taikų ginčo sprendimo būdą.

Surinksime įrodymus ir pateiksime teismui teisinę reikšmę turinčius dokumentus.

Atstovausime visame teisminiame procese.

Norint išieškoti skolą iš skolininko už perduotas prekes, apginti savo teises gavus nekokybišką prekę ar kituose ginčuose pirkimo – pardavimo teisiniuose santykiuose, svarbu turėti šiuos dokumentus:

  • sutartį,
  • sąskaitą už suteiktas paslaugas,
  • susirašinėjimą su skolininku

Domina skolų išieškojimas už parduotas prekes? Norite išieškoti skolą iš skolininko už parduotas prekes? Reikalinga teisininko konsultacija kitais pirkimo-pardavimo klausimais? Nupirkta prekė yra nekokybiška? Teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos dėl pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo, vykdymo, netinkamo vykdymo ar kiti teisiniai veiksmai? Susisiekime! Kokybiškos teisinės paslaugos.

Spausdami "siųsti" patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politiką.

Kontaktai

Telefonas: +370 640 24 199
El. paštas: info@navickaited.lt
Adresas: Tilto g. 1 / T. Vrublevskio g. 2, Vilnius