Ginčai dėl nuomos

Dažniausiai pasitaikantys ginčai dėl nuomos:

 1. Skolininkas nesumoka nuomos mokesčio.
 2. Nuomininkas sugadino turtą.

Padėsime susigrąžinti skolą už suteiktas paslaugas iš skolininko ar apginti savo teises dėl sugadinto ar neperduoto turto.

 1. Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas padėti Jums ar Jūsų įmonei išieškoti nuomos mokesčio skolą iš nuomininko.
 2. Atstovaujame teisme ir kitose institucijose, teikiame teisines paslaugas ir konsultacijas kituose ginčuose, kilusiuose nuomos teisiniuose santykiuose – dėl išnuomoto turto trūkumų, turto sugadinimo, turto neperdavimo, iškeldinimo iš išnuomoto turto, nuomotojo ir nuomininko atsakomybės už išnuomoto daikto trūkumus, subnuomos, tinkamo nuomotojo ir nuomininko pareigų vykdymo, pareigos atlikti kapitalinį ir paprastąjį remontą vykdymo, nuomos sutarties pasibaigimo ir nutraukimo.

Ginče su skolininku:

 1. Teiksime teisines konsultacijas (patarimus teisės klausimais).
 2. Bandysime rasti taikų ginčo sprendimo būdą.
 3. Surinksime įrodymus ir pateiksime teismui teisinę reikšmę turinčius dokumentus.
 4. Atstovausime visame teisminiame procese.

Norint išieškoti nuomos mokesčio skolą ar išspręsti kitą nuomos teisniuose santykiuose iškilusį ginčą, svarbu surinkti ir išsaugoti šiuos dokumentus:

 • sutartį,
 • sąskaitą už suteiktas paslaugas,
 • susirašinėjimą su skolininku.

Nuomos sutartis

Nuomininkas ir nuomotojas. Nuomininko teisės ir pareigos. Ką daryti, jei nuomininkas nemoka nuomos mokesčio

Kitos nuomininko teisės ir pareigos

Nuomotojo teisės ir pareigos

Verta žinoti

Skolų išieškojimas, kai skolininkas yra nemokus

Domina skolų išieškojimas už suteiktas nuomos paslaugas? Reikalinga teisininko konsultacija kitais nuomos ar nuomos sutarties klausimais? Norite išieškoti skolą iš skolininko? Nuomininkas nesumokėjo nuomos mokesčio ar sugadino turtą? Teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos dėl nuomos sutarties sudarymo, vykdymo, netinkamo vykdymo ar kiti teisiniai veiksmai? Susisiekime!