Skola už parduotas prekes

Pirkimo-pardavimo sutartimi viena šalis (pardavėjas) įsipareigoja perduoti daiktą (prekę) kitai šaliai (pirkėjui) nuosavybės ar patikėjimo teise, o pirkėjas įsipareigoja priimti daiktą (prekę) ir sumokėti už jį nustatytą pinigų sumą (kainą).

Pirkėjas turi teisę atsisakyti priimti ir apmokėti už prekes, jeigu:

  • Pirkėjas iki prekių perdavimo nutraukė su pardavėju sudarytą sutartį.
  • Parduodamų daiktų kokybė, kiekis ir kiti kriterijai neatitinka sutarties sąlygų, o jeigu sutartyje nėra nurodymų, – įprastų reikalavimų.
  • Perduotos prekės turi esminių trūkumų, dėl kurių perduota prekė negali būti naudojama pagal paskirtį ir tokie prekės trūkumai pirkėjui nebuvo žinomi prekės perdavimo metu.

Susidarė skola už parduotas prekes? Norite išieškoti skolą iš skolininko už parduotas prekes? Reikalinga teisininko konsultacija kitais pirkimo-pardavimo klausimais? Nupirkta prekė yra nekokybiška? Teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos dėl pirkimo – pardavimo sutarties sudarymo, vykdymo, netinkamo vykdymo ar kiti teisiniai veiksmai? Susisiekime! Kokybiškos teisinės paslaugos.

Spausdami "siųsti" patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politiką.

Kontaktai

Telefonas: +370 640 24 199
El. paštas: info@navickaited.lt
Adresas: Tilto g. 1 / T. Vrublevskio g. 2, Vilnius