Sąžiningu laikomas asmuo

Sąžiningu laikomas asmuo, kuris:

  1. Kreipdamasis dėl bankroto bylos iškėlimo, sąžiningai pateikia visą informaciją apie savo įsipareigojimų dydį, turtą.
  2. Per paskutinius 3 metus tapo nemokus ne dėl sudarytų kreditorių interesus pažeidžiančių sandorių, kurių sudaryti jis neprivalėjo.
  3. Fizinis asmuo pateikė teisingą informaciją kreditoriams
  4. Fizinis asmuo neatliko jokių sąmoningų veiksmų, siekiant išvengti atsiskaitymo su kreditoriais.
  5. Fizinis asmuo nepiktnaudžiauja alkoholiu, narkotinėmis ar kitomis psichotropinėmis medžiagomis, azartinių lošimų ir neturi kitų žalingų įpročių.
  6. Fizinis asmuo nebaustas už kreditinį sukčiavimą, nusikalstamą bankrotą, nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimą, apgaulingą apskaitos tvarkymą, aplaidų apskaitos tvarkymą, arba teistumas yra išnykęs.

Skolininkas vengia priimti tinkamai atliktus darbus ar negrąžina skolos už tinkamai atliktus darbus? Domina skolų išieškojimas iš skolininko už atliktus darbus? Norite išieškoti skolą už atliktus darbus? Reikalinga teisininko konsultacija kitais rangos klausimais? Nekokybiškai atlikti darbai? Teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos dėl rangos sutarties sudarymo, vykdymo, netinkamo vykdymo ar kiti teisiniai veiksmai? Kreipkitės! Kokybiškos teisinės paslaugos.

Spausdami "siųsti" patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politiką.

Kontaktai

Telefonas: +370 640 24 199
El. paštas: info@navickaited.lt
Adresas: Tilto g. 1 / T. Vrublevskio g. 2, Vilnius