Laikinosios apsaugos priemonės

Pritaikius laikinąsias apsaugos priemones, iki galutinio teismo sprendimo įvykdymo areštuojamas skolininko kilnojamasis ir nekilnojamasis turtas, įskaitant ir pinigines lėšas, esančias bankuose, prašomos priteisti skolos ribose.

Kreditoriaus reikalavimams užtikrinti, be arešto skolininko kilnojamajam ir nekilnojamajam turtui, piniginėms lėšoms, esančioms bankuose, įstatymu numatos ir kitų rūšių laikinosios apsaugos priemonės: įrašas viešame registre dėl nuosavybės teisės perleidimo draudimo; skolininkui priklausančio daikto sulaikymas atsakovo turto administratoriaus paskyrimas; draudimas atsakovui dalyvauti tam tikruose sandoriuose arba imtis tam tikrų veiksmų; draudimas kitiems asmenims perduoti atsakovui turtą arba vykdyti kitas prievoles; įpareigojimas atlikti veiksmus, užkertančius kelią žalai atsirasti ar padidėti.

Teismas gali pritaikyti ir kitas laikinąsias apsaugos priemones, kurių nesiėmus teismo sprendimo įvykdymas gali pasunkėti ar pasidaryti nebeįmanomas, tačiau bendra laikinųjų apsaugos priemonių suma neturi būti iš esmės didesnė už ieškinio sumą.

Domina skolų išieškojimas ar laikinosios apsaugos priemonės? Reikalinga teisininko konsultacija skolų išieškojimo klausimais? Norite išieškoti skolą iš skolininko? Teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos ar kiti teisiniai veiksmai? Susisiekime ir aptarkime skolos susigrąžinimo galimybes. Kokybiškos teisinės paslaugos.

Spausdami "siųsti" patvirtinsite, kad asmens duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politiką.

Kontaktai

Telefonas: +370 640 24 199
El. paštas: info@navickaited.lt
Adresas: Tilto g. 1 / T. Vrublevskio g. 2, Vilnius