Apie mane

Dirbu bei specializuojuosi išskirtinai komercinės teisės srityje, kas apima konsultacijas, sutarčių rengimą, ginčų sprendimą įmonių, statybos rangos, draudimo, prekybos, nuomos, bankroto, santuokos nutraukimo srityse. Turiu ne tik aukštąjį magistro teisės išsilavinimą, bet ir mokesčių teisės, apskaitos žinių, nuolat keliu savo kvalifikaciją kursuose ir seminaruose. Todėl sprendžiant įvairias komercinės teisės situacijas neapsiriboju vien teisinėmis normomis.

Klientai yra darbo pagrindas. Atsakingai žiūriu net į paprasčiausią situaciją. Požiūrį į darbą lemia supratimas, ko siekia klientai. Sukaupta patirtis, dėmesys klientui, paslaugų kokybė padeda patenkinti klientų teisinus poreikius ir patarti reikalingais klausimais.

Siekiu teikti kokybę ir vertę savo klientams. Kiekvieną kartą teikiant kokybišką teisinę pagalbą, laikausi nuomonės, kad privalu investuoti šiandien, kad klientams būčiau reikalinga ateityje. Siekdama šio tikslo, nuolat tobulinu paslaugas praktiniais ir naujoviškais teisiniais sprendimais, kurie padeda klientams dirbti sėkmingiau. Valdau riziką, įsipareigojimus klientams ir aplinkai.

Laikausi aukštų standartų visame, ką darau. Esu pasiryžusi įkvėpti pasitikėjimą, todėl atsakingumas ir drausmė yra pagrindinė darbo strategijos dalis.

Bendradarbiavimas yra esminis sėkmės veiksnys. Esu kolegiali ir dirbu komandinį darbą.

Investuoju laiko į supratimą apie klientų organizacijas, jų darbo aplinką ir galimybes bei kasdienius iššūkius. Nuolat tobulinu savo žinias, siekdama užtikrinti, kad klientai gautų naudos iš žinių ir įžvalgų, kad jie galėtų naudotis geriausia darbo komanda.

Džiaugiuosi klientų sėkme patenkinus jų lūkesčius. Siekiu, kad būtų lengva dirbti ir būčiau visuomet pasiekiama.